Truck Gigant jako autoryzowany serwis MAN oferuje Państwu pełen zakres usług warsztatowych związanych z tą marką i profesjonalną obsługę wielu innych. Wykonujemy remonty w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, maszynach,itp.

Naszym celem jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Nie ustajemy w doskonaleniu kadry i szukaniu wciąż nowych metod i narzędzi niezbędnych do zapewnienia pełnej satysfakcji klienta.

Obiekt, w którym obecnie znajduje się serwis liczy sobie 600 m.kw.. Rozbudowana część serwisową zawiera cztery przejazdowe stanowiska o długości 24 metrów, każde z nich może pomieścić jednorazowo dwanaście ciągników lub cztery zestawy z naczepami. Stanowiska wyposażone są w nowoczesne linie diagnostyczne, urządzenia do pomiaru geometrii układu jezdnego, szarpaki, a także stanowisko do badania skuteczności działania układu hamulcowego. Serwis posiada także wszelkie urządzenia do diagnostyki silnika oraz wszelkich układów elektronicznych. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz odpowiednio wyszkolonej kadrze jesteśmy w stanie naprawić Państwa pojazd w możliwie najkrótszym czasie zgodnie z technologią producenta pojazdów.

Stali klienci mogą liczyć na bardzo korzystne warunki płatności (wydłużone terminy i rabaty). W swojej ofercie posiadamy zarówno części oryginalne jak i zamienniki.

Wykonujemy także naprawy powypadkowe, usługi w zakresie naczep i przyczep. Oferujemy sprzedaż, naprawy oraz legalizację Tachografów, urządzeń Toll collect, ogrzewań postojowych.

Dysponujemy także warsztatem mobilnym - specjalistycznym samochodem serwisowym 24h - 607 206 106

W chwili obecnej świadczymy usługi w zakresie:

  • Autoryzowana Stacja Obsługi pojazdów ciężarowych MAN- serwis: gwarancyjny, pogwarancyjny pojazdów MAN- ciągników, pojazdów specjalistycznych i autobusów
  • sprzedaż oryginalnych części MAN oraz zamienników
  • serwisu samochodów ciężarowych
  • usług w zakresie naczep i przyczep
  • usług w zakresie maszyn budowlanych
  • napraw powypadkowych, lakiernia, prostowania ram
  • sprzedaży, napraw oraz kalibracji tachografów cyfrowych
  • sprzedaż urządzeń Toll Collect
  • sprzedaży, napraw ogrzewań postojowych, ograniczników prędkości, klimatyzacji postojowych